KONKURS ZA POSAO - BEOGRAD - Asip Prevent

KONKURS ZA POSAO – BEOGRAD

Konkurs za novo radno mesto – Beograd

Nakon višegodišnjeg razvoja poslovanja, naša firma pravi još jedan korak u unapređenju usluga i poslovne ponude koje pruža na tržištu cele Srbije. U ovoj godini planirano je novo širenje poslovnog tima u okviru kog „Asip Prevent“ otvara novo radno mesto u ogranku u Beogradu. Ovde možete pronaći opis pozicije, kao i uslove konkursa.

Opis pozicije

Kontrolor na poslovima pregleda, provere i ispitivanja

(broj izvršilaca: 1)

  1. Pregled i ispitivanje električnih instalacija;
  2. Pregled i ispitivanje gromobranskih instalacija;
  3. Pregled i funkcionalno ispitivanje protivpanične rasvete;
  4. Pregled i provera opreme za rad;
  5. Pregled i provera privremene električne instalacije;
  6. Ispitivanje uslova radne okoline (mikroklima, osvetljenost, fizičke i hemijske štetnosti);
  7. Kontrolisanje liftova za prevoz lica i tereta;
  8. Kontrolisanje instalacija i uređaja u zonama opasnosti od eksplozija;
  9. Kontrolisanje instalacija i uređaja za automatsko otkrivanje i dojavu požara;
  10. Kontrolisanje instalacija i uređaja za detekciju eksplozivnih i zapaljivih gasova;
  11. Kontrolisanje instalacije hidrantske mreže za gašenje požara.

Pored primarnih zaduženja, podrazumevaju se i sekundarne radne obaveze:

  • Sastavljanje poslovnih ponuda za sektor merenja, uz saglasnost tehničkog rukovodioca i vodećeg kontrolora;
  • Priprema radnih listova za sprovođenje radnih naloga;
  • Priprema i terensko sprovođenje pregleda (provere/ispitivanja/kontrolisanja);
  • Ostvarivanje kontakta sa klijentima u skladu sa nalogom za preglede;
  • Sprovođenje različitih metoda ispitivanja i provere;
  • Obrada rezultata prikupljenih na terenu (izrada izveštaja, zapisa, isprava i stručnih nalaza u skladu sa radnim nalogom);
  • Održavanje mernih instrumenata i opreme (kontrola ispravnosti instrumenata i organizacija ispitivanja sa rukovodiocem sektora za merenje i u skladu sa nalogom);
  • Ažuriranje baze podataka;
  • Rad u internom softveru.

Uslovi za konkurisanje

  • Minimum VI-1 stepen tehničko-tehnološke struke;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office);
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač.

Prednosti

  • Završen neki od studijskih programa sa Elektro smera;
  • Poznavanje rada sa mernim instrumentima (Profitest i Metrel);
  • Položen stručni ispit iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu;
  • Radno iskustvo od mimimalno jedne godine na poslovima pregleda (provere/ispitivanja/kontrolisanja) električnih instalacija, gomobranskih instalacija, te provere opreme za rad i ispitivanje uslova radne okoline.

Šta mi nudimo

  • Mogućnost stručnog usavršavanja i rada na različitim projektima;
  • Polaganje za uverenja, licence i stručnih ispita;
  • Mogućnost rada u dinamičnom okruženu, i uz stručnjake sa iskustvom;
  • Obezbeđen prevoz do i sa posla;
  • Ugovor o radu;
  • Prijatno radno okruženje.

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa i zainteresovani su za otvorenu poziciju treba da pošalju svoj CV, kratku biografiju i motivaciono pismo na sledeću adresu: hr@asip.rs.

Rok za prijavu je 5. maj 2023. godine. Očekujemo vaše prijave s nadom i željom da vas uskoro uključimo u naš tim.

Brzo i jednostavno podnošenje onlajn zahteva.
Živimo i radimo bezbedno!