KONKURS ZA POSAO - LICE ZA ORGANIZOVANJE POSLOVA ZAŠTITE OD POŽARA (BEOGRAD) - Asip Prevent

KONKURS ZA POSAO – LICE ZA ORGANIZOVANJE POSLOVA ZAŠTITE OD POŽARA (BEOGRAD)

Nakon višegodišnjeg razvoja poslovanja u domenu zaštite od požara i bezbednosti i zdravlja na radu, naša firma pravi još jedan korak u unapređenju usluga i poslovne ponude koje pruža na tržištu. U ovoj godini planirano je novo širenje poslovnog tima u ogranku u Beogradu u okviru kog Asip Prevent otvara novo radno mesto. Ovde možete pronaći opis otvorene pozicije, uslove kao i rok konkursa.

Otvorena pozicija i opis delatnosti:

  1. Lice za organizovanje poslova zaštite od požara

(broj izvršilaca: 1)

  • Izrada opštih i pojedinačnih akata iz oblasti ZOP-a;
  • Kontrola i sprovođenje zakonom predviđenih mera iz oblasti ZOP-a;
  • Procena požarne ugroženosti u skladu sa namenom objekta;
  • Vođenje evidencije o zaposlenima raspoređenim na tim radnim mestima;
  • Organizacija i sprovođenje teorijskog i praktičnog osposobljavanja zaposlenih iz ZOP-a;
  • Kontaktiranje i saradnja sa nadležnim institucijama i inspekcijom iz oblasti ZOP-a;
  • Organizovanje periodičnih ispitivanja iz oblasti zaštite od požara i vođenje evidencija o istim;
  • Obilaženje koomitenata i sačinjavanje izveštaja o sprovedenim obilascima;
  • Neposredno kontrolišete sprovođenje utvrđenih ili naloženih mera zaštite od požara u slučaju konstatovanja nepravilnosti i nedostataka bez odlaganja nalažete otklanjanje uočenih nepravilnosti;
  • Obavlja sve ostale poslove predviđene zakonom ZOP-a.

Uslovi konkursa:

  • Minimum VI-1 stepen tehničko-tehnološke struke;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office);
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Prednost imaju kandidati sa:

  • Završenim smerom Zaštite od požara;
  • Položenim stručnim ispitom iz oblasti zaštite od požara;
  • Radnim iskustvom u oblasti zaštite od požara.

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa i zainteresovani su za otvorenu poziciju treba da pošalju svoj CV i kratku biografiju na sledeću adresu: asip.konkurs@gmail.com.

Obavezno je naglasiti u mejlu za koju poziciju se konkuriše. Rok za prijavu je 23. februar 2022. godine.

Očekujemo vaše prijave s nadom i željom da vas uskoro uključimo u naš tim.

Brzo i jednostavno podnošenje onlajn zahteva.
Živimo i radimo bezbedno!