KONKURS ZA POSAO – LICE ZA VANREDNE SITUACIJE (NOVI SAD) - Asip Prevent

KONKURS ZA POSAO – LICE ZA VANREDNE SITUACIJE (NOVI SAD)

Nakon dvogodišnjeg razvoja poslovanja u domenu vanrednih situacija, naša firma pravi još jedan korak u unapređenju usluga i poslovne ponude koje pruža na tržištu. U ovoj godini planirano je novo širenje poslovnog tima u Novom Sadu u okviru kog Asip Prevent otvara jedno novo radno mesto. Ovde možete pronaći opis nove pozicije, uslove kao i rok konkursa.

Otvorena pozicija i opis delatnosti:

  1. Lice za vanredne situacije

 (broj izvršilaca: 1)

  • Izrada Procene rizika od katastrofa;
  • Izrada Plana zaštite i spasavanja;
  • Organizovanje obuke iz oblasti vanrednih situacija.

Uslovi konkursa:

  • Minimum VI-2 stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office);
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Prednost imaju kandidati sa:

  • Radnim iskustvom u oblasti vanrednih situacija;
  • Licencom za izradu Procene rizika od katastrofa i Plana zaštite i spasavanja;
  • Minimum VI-2 stepenom stručne spreme tehničko-tehnološke struke.

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa i zainteresovani su za otvorenu poziciju treba da pošalju svoj CV i kratku biografiju na sledeću adresu: asip.konkurs@gmail.com.

Obavezno je naglasiti u mejlu za koju poziciju se konkuriše. Rok za prijavu je 23. februar 2022. godine.

Očekujemo vaše prijave s nadom i željom da vas uskoro uključimo u naš tim.

Brzo i jednostavno podnošenje onlajn zahteva.
Živimo i radimo bezbedno!